WITAMY NA STRONIE NASZEJ FIRMY!!

NORT-SPAW

Jako firma spawalniczna oferujemy w atrakcyjnych, indywidualnie dobranych do zamówienia cenach, usługi spawania konstrukcji stalowych, metali, profili zamkniętych, stali kwasoodpornej i wielu innych materiałów. Gwarantujemy terminowe, fachowe i precyzyjne wykonanie usług spawalniczych, dzięki sprawdzonym metodom.

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, wykorzystujemy spawarki TIG i MIG/MAG wiodących producentów. Świadczymy usługi spawania dla klientów indywidualnych, małych przedsiębiorstw oraz dużych firm z różnych gałęzi przemysłu. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia, atrakcyjną cenę spawania oraz indywidualny cennik.

NASZE USŁUGI

SPAWANIE TIG

Metoda TIG jest stosowana do spawania ręcznego lub automatycznego. Metodą tą spawa się wszystkie gatunki stali, zwłaszcza stale wysokostopowe, oraz metale nieżelazne.

SPAWANIE MIG/MAG

W metodzie MIG/MAG łuk elektryczny jarzy się między spawanym materiałem, a elektrodą w postaci drutu. Metoda nadaje się do spawania większości materiałów, dobierając druty elektrodowe i gaz osłonowy, odpowiednie dla różnych metali.

NAPRAWY SPAWALNICZE

Świadczymy usługi w zakresie szeroko rozumianych napraw spawalniczych. Specjalizujemy się głównie w naprawach maszyn i urządzeń transportowych, sprzętu budowlanego oraz regeneracji-naprawy części samochodowych

Spawanie elementów konstrukcji

mamy ogromne doświadczenie związanie nie tylko z budową i montażem konstrukcji stalowych, ale również z ich spawaniem. Prace wykonujemy bardzo dokładnie, a po ich zakończeniu dbamy o to, by elementy zostały oszlifowane i pozbawione ostrych krawędzi.

POGOTOWIE SPAWALNICZE

Działamy także jako POGOTOWIE SPAWALNICZE- dojeżdżamy do klienta i na miejscu realizujemy zlecenie. Oferta skierowana jest dla klientów prywatnych i przedsiębiorców.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Tel. 608-106-146
Tel. 723-452-422

Email: info@nort-spaw.pl
Web: www.nort-spaw.pl

Miejsce prowadzenia działalności:
58-200 Dzierżoniów, Ul. Strumykowa 2