SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA.

potwierdzone 45-letnim doświadczeniem

O NAS

Nasza firma powstała w roku 1977. Do niedawna działaliśmy tylko na rynku lokalnym, jednak inwestycje, przede wszystkim w sprzęt, pozwoliły nam na poszerzenie wachlarza usług oraz rozszerzenie terenu działalności.

W czasie tym zyskaliśmy wielu stałych klientów, którzy do dziś regularnie korzystają z naszych usług ze względu na jakość usług i konkurencyjną cenę.

Zaufali nam zarówno klienci indywidualni, rodzime firmy jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jest to wynik długoletniego doświadczenia i faktu że branżę reklamową znamy od podszewki. Tworzyliśmy szyldy, tablice oraz inne elementy reklamy wizualnej kiedy jeszcze takie urządzenia jak ploter tnący czy drukujący były raczej "SCIENCE-FICTION"

Projektowanie

Możliwości są nieograniczone, wszystko zależy od kreatywności projektanta. Jesteśmy w stanie zaprojektować dowolną grafikę, od prostych i subtelnych liter do zaawansowanej grafiki komputerowej.

Produkcja

Długoletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam spojrzeć szerzej na zagadnienie "PRODUKCJA". Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, który umożliwia produkcję niemal każdego rodzaju reklamy.

Montaż

Kropka nad "i" każdego zlecenia. Nieodpowiednie zamontowanie potrafi zaburzyć efekt każdej, nawet najbardziej spektakularnej reklamy. Na szczęście my wiemy jak to robić!!

USŁUGI

SPRAWDŹ NASZE USŁUGI!

WITRYNY/SZYLDY

Główna gałąź naszej działalności. Specjalizujemy się w kompleksowej produkcji szeroko rozumianej reklamy zewnętrznej, od małego zlecenia od osoby prywatnej po duże kampanie reklamowe jakie mieliśmy okazje realizować (LOTTO, KOMPANIA PIWOWARSKA)

REKLAMA NA POJAZDACH

Reklama mobilna (na pojazdach) jest efektywnym i popularnym sposobem na pozyskanie klientów. Dzięki temu, że samochód bywa w wielu miejscach, reklama będzie działać na dużym obszarze i dotrze do jeszcze większego grona odbiorców.

STRONY INTERNETOWE

Projektowanie i realizacja stron internetowych jest najmłodszą a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijającą się z naszych usług. Tworzenie strony internetowej to cały proces, który zaczyna się w głowach, a następnie powoli zostaje przełożony do postaci cyfrowej – linijka kodu za linijką, znak za znakiem, grafika za grafiką – tak powstaje coś z niczego.

WIZYTÓWKI / ULOTKI

Wizytówka i ulotka to mały, ale jakże ważny element wizerunku firmy. Pomagają nie tylko w umacnianiu znajomości, ale i w zdobywaniu nowych klientów. Wymiana wizytówek między kontrahentami stała się niemalże rytuałem towarzyszącym spotkaniom biznesowym.

LITERY PRZESTRZENNE

Trwałą i stosunkowo tanią formą reklamy są oferowane przez naszą firmę litery ze styroduru. Litery przestrzenne wykonane ze styroduru umieszczone np. na elewacji, z pewnością podniosą prestiż oraz zwiększą rozpoznawalność firmy.

KASETONY

Kasetony reklamowe charakteryzujące się bardzo nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Ten rodzaj reklamy świetlnej stosowany jest coraz częściej w galeriach handlowych i nie tylko ponieważ charakteryzuje się wysokim poziomem żywotności zastosowanych materiałów konstrukcyjnych jak i elektrycznych.

GALERIA

SPRAWDŹ NASZE REALIZACJE !

  • WSZYSTKO
  • SZYLDY
  • SAMOCHODY
  • INNE

OSP Mietków

Mietków

Robametals

Wojkowice

WysokiStandard

Wrocław

Kris-Auto

Bielawa

Wimarol

Wrocław

Spirit of Nails

Gera

Delta-In

Dzierżoniów

Tyskie

Wrocław

LOTTO

Wrocław

Świetlica Wiejska

Mietków

Delta-In

Dzierżoniów

Wimarol

Wrocław

Z.U.K.

Łagiewniki

GrupaProgress

Godzikowice

DZBM

Dzierżoniów

BROEN

Dzierżoniów

Sempaya

Dzierżoniów

Londom

Dzierżoniów

Meble Stylowe

Uciechów

Fitness Styl

Dzierżoniów

KAMPANIA LOTTO

Braliśmy udział w dużej kampani reklamowej LOTTO, naszym zadaniem było wykonanie kompleksowej obsługi zlecenia, polegającego na zmianie wizerunkowej marki "LOTTO" na całym Dolnym Śląsku

167

Lokali w których kompleksowo wykonaliśmy nowe oznaczenia

2000

Metrów wydruków na różnych nośnikach

2200

Przebytych kilometrów w ramach kampanii

19

dni realizacji zlecenia

STRONY WWW

Ustalanie potrzeb

Ważnym krokiem jest ustalenie potrzeb klienta aby odpowiednio dopasować produkt. Naszym zadaniem jest analiza i wykreowanie strony która kusi i zachęca a nie po prostu JEST. Nowoczesna firma powinna bowiem móc pochwalić się przed odbiorcami czymś więcej niż tylko poprawnie wykonaną stroną www i bezbłędną identyfikacją wizualną.

Projektowanie

Projektowanie i realizacja stron internetowych jest najmłodszą a zarazem najbardziej dynamicznie rozwijającą się z naszych usług. Tworzenie strony internetowej to cały proces, który zaczyna się w głowach, a następnie powoli zostaje przełożony do postaci cyfrowej – linijka kodu za linijką, znak za znakiem, grafika za grafiką – tak powstaje coś z niczego.

Droga do celu

Nuda, sztampa, powtarzalność… nie, tego u nas nie znajdziesz. Dbamy o to, by każdy z projektów był unikalny, z pomysłem, ale według standardów i wymagań klienta. W trakcie realizacji klient ma dostęp do podglądu on-line i na bieżąco może kontrolować proces tworzenia strony. Daje to możliwość szybkiej komunikacji i uczestniczenia klienta w współtworzeniu strony.

Wsparcie

Oprócz produktu w postaci kodu klient otrzymuje również pełne wsparcie i ochronę. W razie potrzeby utrzymujemy stronę na naszych serwerach oferując pełny support w obsłudze strony oraz, nierozłącznie powiązanych z każdym adresem kont pocztowych e-mail.

Kontakt

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Adres:

58-200 Dzierżoniów, Kilińskiego 8

Telefon:

Dzierżoniów - 785 726 379

Wrocław - 539 967 159